email drevoop@email.cz telefon +420 731 258 692

Prodej palivového dřeva

Dřevo je produkt pocházející z obnovitelných přírodních zdrojů. Mimo pilařského zpracování je jednou z nejlepších surovin k topení. Nabízíme Vám celoroční prodej palivového dříví dle Vašeho přání. Polena Vám pořežeme a naštípáme na požadovanou velikost. Dále nabízíme možnost dovozu celého kamiónu dříví (klád), které složíme na Vámi určené místo.

Produkty

Štípaná polena, délka 1m
Měrnou jednotkou je rovnaný prostorový metr

Štípaná polena, standardní délka 33cm
Měrnou jednotkou je sypaný prostorový metr

Štípaná polena, délka dle Vašeho přání
Měrnou jednotkou je sypaný prostorový metr

Klády (dovoz kamiónem s hydraulickou rukou)
Měrnou jednotkou je krychlový metr

Ceník (vč. DPH):

Rovnané (PRM)
Měkké Tvrdé
1m 1200Kč 1790Kč
Sypané (SPRM)
Měkké Tvrdé
25cm a 30cm 1190 Kč
Akce 990Kč
1650 Kč
Akce 1490Kč
33cm a 35cm 1090 Kč
Akce 900Kč
1590 Kč
Akce 1390Kč
50cm polena 790Kč 1190Kč
PRM – prostorový rovnaný metr (1 x 1 x1 metr rovnaného dřeva)
SPRM – sypaný prostorový metr (1x1x1 metr volně sypaného dříví) – 1SPRM - délky 33cm - představuje volně nasypané dřevo do prostoru 1x1x1m, kde mezery mezi jednotlivými poleny nejsou žádným způsobem minimalizovány.

Koeficient pro přepočet sypaného prostorového metru (délka 33cm) na rovnaný prostorový metr dřeva je 0,6-0,7 v závislosti na délce polena a míře narovnání (z kratších polének (25 cm) vždy o něco více, než z delších polen (50 cm).

Lesnická činnost

Provádíme kompletní lesnickou činnost, tzn. těžba dřeva ruční motorovou pilou, přibližování univerzálním kolovým traktorem, odvoz dřeva a pěstební práce. Vaše dřevo od Vás vykoupíme nebo Vám ho pomůžeme prodat. Dále provádíme rizikové kácení stromů, výřezy nežádoucích dřevin, prořezání stromů včetně likvidace zbytků větví.

Cenu za práci stanovujeme dle rozsahu a složitosti prováděných prací.


Sečení travních porostů

Další naší činností je sečení travních porostů. Sečení provádíme pomocí pojezdových sekacích strojů a křovinořezů. Udržujeme travní porosty od anglického trávníku až po nálety křovin.

Cenu za práci stanovujeme dle rozsahu a složitosti prováděných prací.


Doprava dřeva

Nabízíme odvoz Vámi zakoupeného dříví pomocí nákladního automobilu (kontejner), pro menší množství dřeva používáme terénní automobil s dvounápravovým vlekem a nosností do 3 tun. Pro odvoz dřeva v celých kládách používáme automobil s hydraulickou rukou.

Cena za dopravu se stanovuje dle naloženého množství a odvozní vzdálenosti.


Dřevěné výrobky - ploty, lávky, houpačky, ...

Dále nabízíme výrobky ze dřeva, např. laťkové ploty z ručně loupaného dříví pro delší životnost, lávky přes potoky nebo terasy, jednoduché dřevěné houpačky, nadzemní části studní (rumpály), pergoly.

Většina naších výrobků je ze smrkového a modřínového ručně odkorněného dřeva a proto nepodléhá rychlé zkáze jako frézované dřevo. Vyrobíme vše podle Vašeho přání.

Ceny na výrobky stanovujeme individuálně dle množství materiálu a časové náročnosti na výrobu.


Nákup a prodej dřeva

Provádíme výkup veškerého dřeva včetně možnosti prodeje dřeva tzv. na stojato, tzn. že Vaše dřevo sami vytěžíme a vykoupíme od Vás.

Potřebujete koupit jakékoliv dřevo, například na stavbu přístřešku pro auto nebo na zahradní chatky? Neváhejte nás kontaktovat.

Ceny za nákup i prodej jsou závislé na dřevině, kvalitě a množství dřeva.


Kontakty

+420 731 258 692
drevoop@email.cz
03672891
CZ03672891

Bílá lhota, areál bývalého ZD

Dovážíme po celé Moravě...

Rychlý kontakt

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti Martin Opíchal s.r.o